Продавець Интернет-магазин "Есть улов" розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
130 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Интернет-магазин "Есть улов"
+380 (99) 408-21-95
+380 (98) 778-12-54

Шаблі/Катани/Мечі

Варіативність настінних прикрас – панно c мечами, сокирами або навіть ніж панно

Існує думка, що оформлення приміщень в так званому чоловічому стилі, використовує певний ряд декоративних елементів.

Як правило, це будь-які види зброї – промислового або армійського, сувенірного, різних видів і епох:

  • старовинні карти, гобелени з мисливськими сценками, барометри;
  • геральдичні лицарські атрибути;
  • опудала тварин та інші трофеї: шкури, роги, ікла.

Існують і цілі композиції з вітринами виставкового типу, скляними полицями і взагалі складними пристроями, що демонструють колекції ножів, дуэльные пістолети або екзотичні револьвери-«монстри» докапсульной епохи.

Колекційне зброю і сувенірні ножі знаходять своє місце у вашому офісі або домашньому кабінеті

Звичайно ж, серед цього розмаїття існують і різні види панно – з мечами, сокирами, шаблями, кинджалами та іншими декоративними імітаціями древкового і клинкової зброї.

Наскільки широко видове різноманіття, настільки і стилістичне – в даному розділі можна знайти настінні прикраси з європейськими мечами, невеликим японським клинком і зовсім незвичайні: швидше, кинджали, ніж мечі – Скорпіон і Fantasy.

З одного боку, такі панно – як щось оригінальне, так і зовсім специфічне. Доречні вони, перш за все, в курильні або солідної бібліотеки серйозного чоловічого клубу, а також закладі кшталт «Таверна У Бувалого мисливця», в пабі або пивний-гаштете в німецькому стилі.

З іншого ж боку – зовсім навпаки, панно з мечами може знайти своє місце в сучасному офісі в футуристичному стилі.

Так, до речі, і самі панно з мечами виконані з сучасних матеріалів – якісної сталі, дерева і пластика. Якщо вдало обіграти це декоративне рішення, то воно може навпаки підкреслити сильні сторони характеру господаря кабінету. Показати, що він не тільки йде в ногу з часом, але і шанує традиції, в ньому не згасла нотка шукача пригод і він не закоснел в рутині робочих днів.

До речі, якщо хтось з ваших знайомих володіє такими рисами характеру, але мечі панно його офіс ще не прикрашають, то це буде хорошим подарунком для нього.

Сувенірні шаблі в інтернет-магазині

Ніж – це хороший подарунок для чоловіка. Навіть якщо він нечасто буває на полюванні, не ходить у походи, а на рибалці бував останній раз в шкільні роки. Крім практичності інструменту, хижої краси або функціональності, в кожному клинку є щось ще.

Навіть ножа-полочник з колекції – це матеріальне нагадування про ті часи, коли ми були мисливцями-здобувачами. Першовідкривачами, у яких кожен вихід за межі житла міг несподівано обернутися подоланням небезпек.

Однак, є випадки, коли потрібно щось більш солідне, більшу за розмірами, так просто кажучи – длинноклинковое зброю. Зброя такого типу – це все, що більше п'ятдесяти сантиметрів: меч, палаш, фальшіон, рапіра, шабля, ятаган, шашка, шпага.

Втім, тут є основний нюанс. Потрібно завжди враховувати, що більша частина цих клинків, якщо вони не «огражданены», не є макетами, то це саме що ні на є холодна зброя. Яке після покупки вимагає отримання дозвільної документації та реєстрацію в держорганах.

Тобто, якщо вам терміново знадобиться шабля з піхвами, то вас очікує низка перешкод. Складність оформлення, непроста транспортування, підвищення відповідальності та вимог до безпеки.

Все-таки, це вже буде не ножик, який відразу визначається в розряд господарсько-побутових. Що не дивно, оскільки всі мечі, палаші і шаблі в Україні – це результат роботи зброярів і військової промисловості.

Хорошим рішенням будь-яких труднощів такого роду, є придбання сувенірної зброї. Воно виглядає як справжнє, асортимент таких виробів широкий, а для їх придбання не потрібно якихось спеціальних дозволів і ходінь по інстанціях.

Сувенирные самурайские мечи Катана

Катана – это не только название определенного японского оружия, но и фактически обозначение класса мечей:

  • Традиционно японские самураи носили мечи комплектом, который назывался дайсё. Буквально, это слово переводится как «большой-малый», то есть, это был парный комплект, в который входил длинный меч и клинок поменьше.
  • Длинный меч в этой паре назывался дайто, короткий – сёто (в ошибочной транскрипции «шото»). И это тоже были названия для класса оружия, а не названия мечей.

История

Изначально, до 14 века, в этом комплекте носились мечи тати и катана. Тати – это был длинный меч, а самурайская катана в те времена была скорее мечом-кинжалом. В 14-15 веке все поменялось, катанами стали называть мечи подлиннее, а на смену той короткой катане пришел вакидзаси. Соответственно, и в комплекте «большой-малый», дайсё, – вместо тати стали носить катаны, за вакидзаси прочно закрепилась роль малого меча. Сейчас никто и не вспоминает ту «малую» роль катаны. Для большинства настоящий японский меч, олицетворение Японии – это и есть боевая самурайская катана. Большинство мужчин и подростков любят клинковое холодное оружие, даже если они не увлекаются историей, реконструкцией, фехтованием, историческим средневековым боем.

Конструкция и форма

Такое оружие притягательно, даже если не хочется взять его в руки, им приятно любоваться. Тем более это касается такого меча, как катана. В том, что касается красоты, истинности произведения искусства, японцы далеко зашли за рамки чистой функциональности холодного оружия.

Все, казалось бы, подчинено этому. От красивой линии закалки (хамон), возникающей на клинке из-за особой техники ковки и закалки до рукояти (цука), которую обтягивают кожей и обвивают шелковым шнуром. У декоративного или парадного меча рукоять могла быть резной из твердого дерева или слоновой кости.

До изгиба меча (сори), который словно бы является продолжением слегка изогнутой руки. Сори объясняется особенностью самурайского фехтования, а также термической обработки. Благодаря этому небольшому изгибу катану часто сравнивают с шашкой и даже относят к саблям.

Однако, рубящее-прорезающая техника, сочетающаяся с возможностью нанесения колющих ударов, а также возможность как одноручного, так и двуручного хвата, относят это оружие к специфичным, но мечам.

Специфика эта понятна – японский доспех состоял из дерева, кожи и китового уса, а не из стальных пластин, металлической чешуи, проволоки и колец. Кстати, главное отличие японского меча от клинка сабельного типа в том, что у него нет характерного убывания ширины по направлению от гарды к острию.

Такое сочетание особенностей и специфичности, делает каждую катану по-настоящему уникальным изделием, даже слишком. В Японии они приравнены к национальному достоянию и запрещены к вывозу, посмотреть на них можно только в музеях, на выставках коллекций. О покупке практически не может идти речи. Настоящая катана, цена которой – это что-то фантастическое, обычному покупателю недоступна.

Однако, выход есть всегда. Сувенирные катаны – это отлично решение для украинских  любителей этого непростого длинноклинкового оружия. Всем, кому нравится этот меч – катана, купить ее в это разделе нашего интернет-магазина не составит труда.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner