
Човен одномісний БЦК, ОРИГИНАЛ
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одномісний новий човен. Матеріал човна зроблений на основі тканини БЦК (двохбічне покриття з гуми з додаванням меламіну та каучуку, текстильна основа тканини? напівкапрон). Виходить матеріал водо-повітряно-непроникний, водночас — еластичний, міцний, стійкий до пошкоджень і навантажень. Гумовий човен має низку переваг перед човнами з ПВХ: температура експлуатації човнів від -5 °C до +50 °C, а температура зберігання від -40 °C до +50 °C. Гумовий матеріал не боїться злежування під час зберігання і з роками не втрачає своєї еластичності, чого не можна сказати про човен із ПВХ. Ще одна перевага гуми — ремонтопридатність. У разі невеликого пошкодження човна вона клеїться простим гумовим клеєм, як велосипедна камера, способом накладання латки зверху балона. У разі пошкодження понад 3 см завдовжки латка накладається зсередини балона. Наші надувні гумові човни зарекомендували себе як надійні плавності, а простота експлуатації та низька ціна робить їх загальнодоступними широкому колу користувачів: рибалкам, мисливцям, шанувальникам відпочити "на воді". Одномісний надувний гумовий човен. вантажність 120 кг. 1 жорстке сидіння, ширина 800 мм. довжина 1800 мм. діаметр балонів 260 мм. Маса комплекту 7 кг. У комплекті до човна: Насос — 1 шт. Лопаті для веселощів — 2 шт. Сидіння дерев'яне — 1 шт. Рюкзак — 1 шт. Клапани — 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 220 кг |
| Діаметр балона | 28 см |
| Пасажиромісткість | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Без настилу |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 240 мм |
| Поверхнева щільність тканини | 750 г/м2 |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 849 ₴
